Pie mums jūs varēsiet atbrīvoties no stresa, atslābināties un vienkārši atpūsties, baudot Latvijas ārstniecisko augu tēju.

Salonā ir pieejamas arī visdažādākās masāžas jebkurai gaumei – klasiskā, relaksējošā, antistresa, Lomi Lomi, īpašā Naturmed masāža un daudzas citas, kuras visaugstākajā līmenī pārvalda centra speciālisti.

Savukārt tvaika pirts maigā iedarbība, zāļu aromāts un īpaši izstrādātie spa rituāli palīdzēs jums saglabāt jaunību un atgūt spēkus, piepildot dvēseli ar prieku un pozitīvām emocijām.

Atpūta mūsu spa centrā ir līdzvērtīga dienai, kas pavadīta ciedru priežu mežā. Fito pirts ir izgatavota no īpaša Altaja ciedra, kam piemīt unikālas antibakteriālas un ārstnieciskas īpašības. Tā ir darināta mucas formā pēc īpašas tehnoloģijas bez līmes un ķīmiskām vielām. Siltajiem tvaikiem piepildot mucu, asinis pieplūst ādai, muskuļiem, locītavām un visiem iekšējiem orgāniem, atverot poras un izvadot no organisma toksīnus. Īpaši jāatzīmē, ka galva rituāla laikā neatrodas saunā, ļaujot izbaudīt šo procedūru pat tiem, kas nepanes augstas temperatūras. Mājīgajā un mierīgajā Naturmed SPA atmosfērā jūs atklāsiet jaunas sajūtas, iegrimsiet miera pasaulē un gūsiet jaunas pozitīvas emocijas!

Naturmed SPA